Czas urlopu – wyjątkowe sportowe sandały NIK Giatoma Niccoli

Nadchodzi ten wyjątkowy, upragniony i najbardziej oczekiwany czas w roku a mianowicie czas urlopów, wakacji, czas letniego wypoczynku. Wiele z nas wyjedzie w góry,. Nad morze czy tez w inne ciekawe zakątki naszego pięknego kraju i nie tylko. Warto odpowiednio wcześnie zainteresować się doborem odpowiedniego obuwia właśnie na ten czas. Nasza propozycja to wyjątkowe, lekkie i bardzo komfortowe sportowe sandały damskie z najnowszej kolekcji marki NIK Giatoma Niccoli. Przedstawimy tutaj kilka propozycji, które naszym zdaniem są warte uwagi w nadchodzącym sezonie. Na co warto zwrócić uwagę – na jakość, funkcjonalność, na wkładkę oraz podeszwę. Wybierając sandały na upragniony wyjazd, bądź wypad za miasto kierujmy się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Wygoda i komfort przede wszystkim.

Cholewka musi być wykonana z bardzo dobrej jakości skóry naturalnej ( licowa, nubukowa), podeszwa musi być gruba i doskonale wyprofilowana aby odpowiednio izolować nasze stopy od różnego rodzaju podłoża. Bardzo ważna jest również wkładka. Sandały NIK Giatoma Niccoli wyposażone są we wkładki typu BioForm, której anatomiczny kształt idealnie wspomaga działanie naturalnego ruchu stopy.

Dobrze dobrane sandały powinny posiadać praktyczne rzepy, które nie dość że ułatwiają nam szybsze zakładanie oraz zdejmowanie obuwia, to dodatkowo zapewniają nam lepsze dopasowanie obuwia do stopy. W sezonie letnim musimy zapewnić naszym stopom maksymalny komfort i wygodę.

Dodatkowo niektóre modele sportowych sandałów NIK Giatoma Niccoli posiadają zintegrowaną miękką wkładką typu Fussbett dla bardzo wrażliwych stóp. Dla większego komfortu została umieszczona dodatkowa warstwa spienionego kauczuku naturalnego między elastyczną mieszankę korka lateksowego, który otoczony jest trwałym materiałem z naturalnej juty i wykładziny zamszu. Warstwa ta oferuje bardzo wysoką zdolność odbicia, która pozwala na długotrwałą amortyzację.

Dla najbardziej wymagających posiadamy sandały z wysokiej jakości naturalnej skóry typu pull-up, która charakteryzuje się wysoką trwałością oraz odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Dodatkowo elastyczne gumki po bokach ułatwiające lepsze dopasowanie się obuwia do stopy.

www.cozabuty.pl Zapraszamy 🙂


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *