Mikołajkowe inspiracje w CoZaButy.pl

„ Dzień Mikołajek, To nie dzień bajek. Tu wszystko stać prawdziwe się może. Więc jeśli wierzysz w Świętego Mikołaja, Możesz być pewny – on Ci pomoże.”

Mikołajki to okazja wypadająca tradycyjnie 6 grudnia, czyli w dzień wspomnienia świętego Mikołaja biskupa. Zwyczaj Mikołajek polega na wzajemnym obdarowywaniu się prezentami. Według legendy, Święty Mikołaj wchodzi do domów przez komin nocą i pod choinką zostawia podarunek dla każdego domownika. Mikołajki obchodzone są szczególnie przez dzieci, które w nocy z 5 na 6 grudnia niecierpliwie oczekują prezentów. Często rodzice wkładają je pod poduszki pociech, żeby znalazły rankiem niespodziankę. Przyjął się również zwyczaj wzajemnego obdarowywania się prezentami przez dorosłych.

Nie jest ważne, kto prezenty daje, ale ważne są same podarki, które mają sprawić radość innym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów również na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy moc inspiracji w nowych promocyjnych cenach. Fantastycznym pomysłem na prezent są m.in. skórzane rękawiczki marki Napo Gloves.  Aktualnie trwa promocja -15% na rękawiczki dla niej i dla niego. W Naszej promocyjnej ofercie znajdują się skórzane rękawiczki z funkcją obsługi urządzeń mobilnych Touchscreen. Prowadzenie auta, obsługa telefonu, tabletu nie będą już dla nas żadną przeszkodą nawet podczas mroźnych, zimowych dni. Wysokiej jakości owcza skóra naturalna to gwarancja udanego zakupu. Do wyboru wiele fantastycznych modeli w pełnej rozmiarówce.

WERSJA DLA NIEGO

WERSJA DLA NIEJ

 

Jeśli kolejna para rękawiczek znajdzie się już w naszej kolekcji to swojemu Mikołajowi warto wspomnieć również o fantastycznych torebkach damskich również dostępnych w naszym sklepie CoZaButy.pl. Posiadamy fenomenalne torebki marki Toskanio z naturalnej skóry wysokiej jakości jak również wiele atrakcyjnych modeli z eco skóry marki Monnari i Nobo. Kolejna fantastyczna torebka z pewnością ucieszy każdą stylową kobietę tym bardziej, że zbliża się czas kiedy torebki będą nam szczególnie przydatne. Już teraz skorzystaj z wyjątkowej okazji -20% na torebki. Mikołajkowy rabat jest naliczany od obecnych cen, a nie cen wyjściowych jak w przypadku normalnych promocji.

TOREBKI MONNARI I NOBO

TOREBKI SKÓRZANE TOSCANIO

„Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi, Święty Dziadek może spełnić …”

Pięknych i radosnych chwil z najbliższymi oraz mnóstwo prezentów życzy cały zespół CoZaButy.pl


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *