Nowa dostawa Botków Nessi, jest w czym przebierać!

Dziś będzie krótko, szybko i na temat. Zaprezentuję najnowsze botki Nessi, które dopiero co dotarły do naszych magazynów. Zaprezentowane niżej buty nadają się do codziennego użytku, jednak styl ich wykonania jest bardzo zróżnicowany. Jedne będą bardziej klasyczne, inne mają sportowy charakter.

Przepiękna skóra naturalna, cieniowane noski butów i wywinięty biały kożuch na zewnątrz. Buty idealne, pasujące zarówno do spodni jak i spódnic czy sukienek. O kim mowa? Chodzi o botki Nessi 34702 dostępne w kolorze camelowym, czarnym i koniakowym. Posiadają zamki błyskawiczne po wewnętrznych stronach co podnosi komfort ich użytkowania.

Półbuty Nessi 25001 to buty wyższego kalibru. Sprawiają wrażenie ociężałych, twardych i niezgrabnych. W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót! Dzięki skórze naturalnej i wysokiej jakości pozostałych materiałów półbuty są lekkie, idealnie dopasowują się do stopy, a zamek błyskawiczny pozwala je szybko zdejmować i wkładać. Co ciekawe dostępne są aż 3 odcienie koloru camelowego oraz kolor czarny.

Botki Nessi 35002 to obuwie wykonane w bardzo spokojnym, stonowanym, wręcz klasycznym stylu. Jest to głównie zasługą skóry naturalnej i nabukowej z których wykonane są buty. Dbałość o detale sprawia, że botki są bardzo wytrzymałe i odporne na jesienno-zimowe zawirowania pogody. Nie straszny im deszcz, czy nawet mróz! Co ważne producent udostępnia, aż 5 barw – czarne, brązowe i 3 rodzaje koloru koniakowego.

Przebarwienia na czubkach i stopie to cecha charakterystyczna serii jesienno-zimowej butów firmy Nessi. Notabene nie wszyscy wiedzą, że to polska firma więc kupując obuwie ze stajni Nessi wspieramy naszą gospodarkę, chyba warto o tym wspomnieć. Botki Nessi 35102 mają idealnie wyprofilowaną podeszwę i 3 cm obcas, dzięki temu są bardzo stabilne więc poruszanie się w nich nie sprawia żadnego problemu. Idealnie nadają się na długie jesienno-zimowe spacery.

Na sam koniec pozostały camelowe botki Nessi 35202. Wykonane ze skóry naturalnej w dwóch odcieniach. W górnej części cholewki znajduje się mała-skromna klamra, ale pełni głównie role ozdoby podobnie jak dwa poprzecznie mocowane paski u dołu cholewki. Producent tradycyjnie zastosował zamek błyskawiczny od wewnętrznej strony buta co bardzo ułatwia wkładanie i zdejmowanie i jednocześnie nie wpływa na estetykę botków.

Które najlepsze? 


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *