Wesela od podeszwy

Często na widok zaproszenia weselnego mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie jest pójść się pobawić, potańczyć, zobaczyć ze znajomymi, ale z drugiej to dość kosztowna sprawa. I nie mówię tutaj o forsie, którą wkładamy do koperty dla nowożeńców. Tym zajmuje się mój mąż, myślę że u większości z was jest podobnie. Głowa zaczyna mnie boleć, gdy muszę kupić buty na wesele i kreację.

Kiedyś mężczyzna zapytał mnie, dlaczego właściwie ciągle kupuję nowe buty weselne, skoro sukienkę mogę dopasować do tych, które już mam… No cóż, faceci nigdy tego nie zrozumieją, ale na tym blogu chyba nie muszę nikomu tłumaczyć dlaczego 😉

Dziś przedstawię kilka propozycji, które mogą Wam się spodobać, szczególnie w okresie wesel.

Czółenka Sala

Pierwsze od lewej to Czółenka sala 1203. Wykonane są w całości ze skóry naturalnej o kolorze beżowym. Obcas ma aż 10 cm wysokości, a zapięcie usytuowane jest po zewnętrznej części stopy. Buty nie sprawiają problemów przy zakładaniu mimo, że klamra nie jest duża.

Środkowy but to Czółenka sala 9402. Prostota sprawia, że są tak naprawdę wyjątkowe. Co najważniejsze dostępnych jest aż 15 kolorów! Na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie. Idealnie pasują do sukienek, ale świetnie prezentują się także do zwykły jeansów. Można w nich więc śmiało chodzić na co dzień.

Ostatni model to Czółenka sala 1190. Są bardzo podobne do butów, które opisywałam wcześniej. Jedyna różnica to pomarszczona skóra na palcach. Jest to swego rodzaju wyróżnik, dla kobiet które lubią takie udziwnienia. Niestety dostępne są jedynie 2 kolory więc na tym polu zupełnie przegrywają.

Szpilki Sala

Stonowane, skromne, nie wyróżniające się z tłumu, ale za to bardzo wygodne. Takie są Szpilki sala 1187 (pierwsze od lewej). Pięta jest w nich zabudowana, ale nie sprawiają kłopotów przy wkładaniu. Co ciekawe obcas ma 9 cm wysokości, są więc niższe o 1 cm od wszystkich pozostałych modeli. Przeznaczone raczej dla Pań, które nie chcą emanować nowym obuwiem weselnym 😉

Szpilki sala 1188 to doskonałe szpilki na wesele. Dlaczego? Ponieważ są smukłe, wyraziste o przepięknej barwie. Dzięki odkrytym palcom i pięcie stopa nie poci się nadmiernie. Zapięcie wykonane z małej klamry zupełnie nie wpływa na komfort poruszania się.

Posiadam jedną parę z prezentowanych tutaj. Nie napiszę to i mam nadzieje, że nie poznacie po opisie. Testowałam wszystkie z tych butów i naprawdę z każdych można być zadowolonym. Kwestia gustu i koloru 


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *