Męski szyk. Buty do garnituru.

To co dodaje mężczyznom stylu i szyku to na pewno garnitur. Choć niektóre kobiety wolą swoich mężów raczej w strojach codziennych, chyba żadna nie zaprzeczy, że prawdziwy facet musi mieć w swojej szafie przynajmniej jeden garnitur z prawdziwego zdarzenia.

Sam garnitur jednak nie wystarczy, aby prezentować się elegancko. Uzupełnieniem muszą być szykowne, męskie buty.

Buty do garnituru powinny spełniać 2 role. Jako, że to buty wizytowe muszą bardzo ładnie wyglądać. Przeważnie mężczyzna używa ich podczas długich, oficjalnych wizyt, podczas których musi nosić je przez dłuższy czas dlatego koniecznie muszą być również wygodne.
Doskonale nadają się do tego półbuty Trio 2856. Skóra naturalna, 3 centymetrowy obcas, doskonałe dbanie o detale i stylowe szycie. Do tego bardzo mocna, czarna barwa. Kwintesencja męskiej elegancji.

Jeżeli jednak cena jest przeszkodą w zakupie prezentowanego wyżej modelu, producent stworzył kilka wersji, aby każdy znalazł coś na swoją kieszeń. Półbuty Trio 2822 to doskonała alternatywa, dla droższych modeli. Producent w tym wypadku także wyposażył je w skórę naturalną. Parametry techniczne są identyczne! Jedyna różnica to design. W tym obuwiu jest on po prostu bardziej „prosty”.

Do Ciebie należy wybór!


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *