Klapki Kabała 60-28

Nie mogę wytrzymać w te upały. Po prostu nie da się żyć. Gdyby nie mały szkrab to z chęcią zainwestowalibyśmy z mężem w klimatyzację. Z drugiej strony to lato więc lepiej, że jest gorąco, niż gdyby miało być zimno (ale czemu nie jest stale po 25 stopni, tylko ciągłe zmiany – 35 stopni, burza, 35, burza… i tak w kółko)

Przedstawię Wam rozwiązanie, które pomoże przetrwać waszym stopom. Czy jest coś lepszego od klapek na takie dni? Niektórzy powiedzą, że sandały. Polemizowałabym… klapki się szybciej wkłada i zdejmuje 😉 Idąc tym tropem zaprezentuję dziś Klapki Kabała 60-28

Pierwsze co rzuca się w oczy to szyk i elegancja. Od dawnych lat właśnie te cechy charakteryzują tego producenta. Obuwie Kabała przeznaczone jest głównie dla osób zamożnych, lubiących prostotę i elegancję. Klapki, które dziś przedstawiam kierowane są do kobiet po 30 roku życia (choć ja mam 28 lat i z chęcią bym je nosiła) i dostępne są w 3 kolorach – białym, czarnym i beżowym.

Zacznę od obcasa. Jest stosunkowo wysoki jak na klapki bo ma 4 cm. Wykonany jest z materiałów sztucznych. Cholewka i wnętrze buta zrobione są ze skóry naturalnej. Stopę utrzymują 2 poprzecznie mocowane paski, połączone ze sobą klamrą ozdobną. Szerokość pasków to około 1,5 cm i co ważne, nie obcierają stopy! Podeszwa która również wykonana jest ze skóry naturalnej idealnie dopasowuje się do kształtu stopy.

W mojej ocenie klapki idealnie nadają się na wieczorne spacery lub wyjścia na plażę. Bez problemu można też pokazać się w nich na grillu u znajomych. Pasują praktycznie do każdej okazji, a przy tym są naprawdę eleganckie.

Oczywiście ciężko uwierzyć, aby spodobały się młodzieży, natomiast grupą docelową producenta, są osoby nieco starsze. To do nich adresowane są klapki Kabała.

Polecam!


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *