Zima…Zima…Zima… Czas na kozaki na słupku

 

Kobiety kochają buty a zwłaszcza te na obcasie. Cieszy nas, że ostatnio moda nie dość, że daje dużą swobodę, to jeszcze sprzyja wygodzie! W sezonie jesienno-zimowym obowiązkową pozycją są obcasy-słupki – im szersze, tym lepsze! W chłodnym sezonie warto zainwestować w obuwie wysokiej jakości, które będzie odpowiednio chroniło nasze stopy przed wpływem różnego rodzaju czynników atmosferycznych. Choć na rynku nie brakuje kozaków na smukłych szpilkach, znacznie częściej decydujemy się na stabilne słupki o mocno zróżnicowanej wysokości. SKÓRZANE KOZAKI NA OBCASIE W POSTACI SŁUPKA to idealne rozwiązanie – są wygodne i dużo lepiej sprawdzają się na ośnieżonych chodnikach.

Kozaki na obcasie to doskonała propozycja, dla pań, które lubią wyglądać modnie i elegancko. Nie dość, że są one praktyczne i chronią przed zimnem, to jeszcze zdecydowanie wysmuklają nogę i dodają kilka centymetrów wzrostu. Tej zimy będą modne kozaki w tradycyjnym kolorze czarnym, brązowym i miodowym.

Wraz z nadejściem pierwszych mrozów warto zainwestować w wykonane ze skóry, dobre gatunkowo kozaki. Gdy temperatura spada poniżej zera, stanowią one element obowiązkowy każdego stroju. Są uwielbiane przez kobiety w każdym wieku – odpowiednio wystylizowane mogą stanowić uzupełnienie biurowych kreacji, jak i tych codziennych oraz wieczorowych.

Kupując kozaki na słupku warto zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane (najlepsza jest oczywiście skóra naturalna), podeszwę – aby miała odpowiedni bieżnik oraz  jakość, wysokość oraz szerokość obcasa. Komfort i wygoda przede wszystkim.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które stały się Naszymi hitami w tym sezonie:

  1. Kozaki Arka 2590
  2. Kozaki Nessi 52604
  3. Kozaki Solo Femme 14106
  1. Kozaki Ann Mex 6440
  2. Kozaki Solo Femme 34610
  3. Kozaki Nessi 202

Te oraz wiele więcej modeli kozaków znajdziesz tutaj   

 


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *