Panna młoda jak księżniczka

Każda kobieta już od dziecka planuje jak będzie wyglądać w tym jednym jedynym wyjątkowym dniu, w którym stanie na ślubnym kobiercu obok swojego księcia. Piękna biała suknia to podstawowy i nieodzowny element całej ceremonii jednak „diabeł tkwi w szczególe” a mianowicie w tym co znajduje się pod sukienką…

Buty… tak mam na myśli buty. Na pierwszy rzut oka niewidoczne jednak drogie Panie bądźcie pewne, że każdy wasz ruch, każde podniesienie sukni wzbudza ciekawość wśród wszystkich gości.

Weselnych butów jest mnóstwo. W różnych fasonach, wzorach i kolorach. My postawimy dzisiaj na tradycję, na niewinność na BIEL.

Jeśli jesteś kobietą, która na co dzień nie chodzi w obuwiu na obcasie warto odpowiednio wcześnie takie buty rozchodzić, przyzwyczaić do nich stopy, potrenować chodzenie. Pamiętaj, że w tym obuwiu spędzisz najważniejszy dzień swojego życia. Musisz czuć się w nich wygodnie, komfortowo i pewnie.

Czółenka Sala 1081 na stabilnym, doskonale wyważonym 7cm obcasie to idealne rozwiązanie dla kobiet, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obcasami.

Jeśli jesteś z obcasami za pan brat, nosisz obuwie tego typu na co dzień to doskonałą propozycją dla Ciebie będą czółenka Sala 9438 na 9cm szpilce oraz delikatnej platformie, która niweluje wysokość obcasa i odciąża śródstopie dzięki czemu możesz swobodnie bawić się przez całą noc.

Kobiety, które dbają o detale i nawet najmniejszy szczegół jest dla nich bardzo ważny będą zadowolone z czółenek Senso 1210, w których klasyczny fason został przełamany złotymi dodatkami a modny perłowy obcas, będzie się pięknie prezentował zwłaszcza do krótszej sukienki.

Ostatnia propozycja dla nieco bardziej awangardowych kobiet, idących z duchem czasu, lubiących nowoczesność i oryginalność to czółenka Sala 9401 z odkrytymi palcami tzw. open toe na delikatnej platformie i stabilnej 9cm szpilce.

Drogie PANNY MŁODE niezależnie jakie buty wybierzecie na ten wyjątkowy dzień pamiętajcie, żeby wybrać buty przede wszystkim wygodne. Aby komfort towarzyszył wam przez cały ten czas, abyście czuły się pięknie i wyjątkowo zupełnie JAK KSIĘŻNICZKA.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *