Kozaki z lycry

Dziś coś innego. Krótko i na temat… kozaków z lycry.

Piękne i oryginalne buty kozaki Sagan zaskakują wspaniałym projektem. Producent zadbał, aby kozaki sagan 1888 były bardzo wygodne, dlatego zastosował drogie materiały. Cholewkę pokrywa materiał włókienniczy ze stretchem, a także skóra przyozdobiona gustowną klamerką. Kozaki posiadają 5,5 cm obcas, a przez to że są długie i doskonale opinają nogi, każda z nas może pokazać dzięki nim swoje kobiecie kształty. Wnętrze pokryte jest materiałem włókienniczym, który zapewnia ciepło w chłodne zimowe dni, a dzięki doskonałemu wyprofilowaniu chodzi się w nich wyśmienicie!

Kozaki Sagan 1436 to model tego samego producenta co buty prezentowane wyżej. Także w tym wypadku buty wykonane są z materiału włókienniczego. W odróżnieniu od poprzedniego modelu kozaki posiadają zamek po wewnętrznej stronie buta. Dzięki wysokiej jakości materiałowi cholewka dopasowuje się do kształtu łydki.
Mimo wszystko polecam te pierwsze kozaki. Wyglądem oba te modele praktycznie się nie różnią, ale sagan 1888 są po prostu wygodniejsze, a to bardzo ważne gdy mamy zamiar spędzać w nich np. 8 godzin w pracy 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *