Czółenka i półbuty Szydłowski na jesień!

Firma szydłowski to jeden z liderów sprzedaży w wielu sklepach internetowych. Producent ten słynie z chorobliwej wręcz dbałości o najmniejsze drobiazgi, a przy tym jest konkurencyjny cenowo. Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy jak ciężkim zadaniem jest odpowiednie wyprofilowanie obuwia, aby było jak najwygodniejsze. Szydłowski skupia na tym dużo uwagi co ma bardzo pozytywne odbicie w postaci recenzji klientów.

Właśnie otrzymaliśmy jesienną kolekcję tej firmy. Jako pierwsze zaprezentuję Czółenka Szydłowski.

Czółenka Szydłowski 058 w kolorze słomkowym są niezwykle uniwersalne. Pasują do sukienki na wesele oraz jeansów do pracy. Zarówno cholewka jak i wnętrze buta wykonane są ze skóry naturalnej.  Na pięcie umieszczono sznurowadło, które pełni jedynie funkcję wizualną – jest dodatkową ozdobą.  Obcas ma 11 cm wysokości i jest w barwach podeszwy. Beżowy kolor połączony z kremowymi paskami daje niesamowity kontrast ze słomkową barwą cholewki buta.

To model bardzo podobny do butów opisanych wyżej. Jest jednak  „skromniejszy”. Nie posiada żadnych ozdób i elementów dodatkowych, które mogłyby wyróżniać to obuwie.  Obcas wykonany jest w podobnym stylu, ale jego wysokość jest niższa o 1 cm i wynosi 10 cm. Czółenka Szydłowski 438 są też nieznacznie tańsze 😉

Nieco inaczej wyglądają Czółenka Szydłowski 417. Główna różnica to jednak… znów obcas 😉 Jest znacznie cieńszy, to po prostu szpilka. Także kolor obcasa odbiega od innych modeli – jest jednolity, nie prążkowany.

Nieco inną propozycją są Botki Szydłowski 147. Przedstawię je w różnych kolorach. Sznurowane, wykonane ze skóry naturalnej. Słupkowy, 10-cio centymetrowy obcas z charakterystycznymi dla tego producenta prążkami. Oprócz czarnego, buty dostępne są także w kolorze ceglastym (doskonały kontrast z czarnym obcasem) oraz brązowym.


Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *