15 listopada 2014

DUŻA TOREBKA - NIEODZOWNY ELEMENT STROJU KAŻDEJ KOBIETY

Najśmieszniejszy żart o damskiej torebce – „Damska torebka jest jak Google. Wszystko w niej znajdziesz – tylko czas wyszukiwania jest znacznie dłuższy” :) 

 Jedni mówią, że to istny skarbiec. Drudzy, że największy bałagan na świecie. Każda kobieta nosi w torebce coś innego, ale zawsze - podkreślam zawsze - są to tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

            Torebka jest nieodzownym elementem stroju każdej kobiety. Jak się okazuje, wiele kobiet przy wyborze torebki szczególną uwagę zwraca na jej wielkość. Torebka musi być duża, aby było w niej miejsce na wszystkie potrzebne przedmioty. Ważne jest również to, aby miała dużo różnych przegródek, co ułatwi odnalezienie potrzebnego w danej chwili drobiazgu. Osobna kieszeń na komórkę, osobna na portfel i klucze, jeszcze inna na długopis czy okulary. Oczywiście torebka musi być elegancka, czysta i zadbana. Jednak przede wszystkim powinna odzwierciedlać nas i nasz charakter.

To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i w dużej mierze decyduje o jej jakości. Czasem warto zapłacić więcej i kupić torebkę wykonaną ze skóry. Za torby najlepszej jakości uważa się te wykonane ze naturalnej skóry, obowiązkowo odpowiednio impregnowanej (licowanej), czyli zabezpieczonej przed zniszczeniem, najlepiej także lakierowanej. Jeśli zależy Ci na skórze dobrej jakości, trwałej i miękkiej, wybierz torebkę wykonaną ze skóry naturalnej.

Szukając torebki dobrej jakości, powinno się zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Oto wskazówki: Sprawdź jakość wszystkich szwów torebki. Ważne są nie tylko te zewnętrzne, ale też wewnętrzne, czyli szwy podszewki. Sprawdź jakość paska/uchybów/rączek. To elementy, które powinny być szczególnie mocne, dobrze usztywnione, mocno zszyte. Sprawdź rodzaj i jakość zapięcia, pamiętając, że najskuteczniejszy i najbardziej szczelny jest zamek błyskawiczny. Żeby upewnić się, że jest dobrej jakości, zapnij go i rozepnij obserwując, czy w żadnym miejscu się nie zacina.

Szukasz dużej, pojemnej torby, w której zmieścisz to, co potrzebujesz i dużo więcej? Mamy kilka propozycji dla ciebie. Różne fasony, różne kolory, ale łączy je jedno - rozmiar!
http://www.cozabuty.pl/product-pol-8447-Torebka-Toscanio-1214-Czarna.html
www.cozabuty.pl/product-pol-8074-Torebka-Toscanio-020.html
http://www.cozabuty.pl/product-pol-7124-Torebka-Toscanio-117.html
http://www.cozabuty.pl/product-pol-8094-Torebka-Toscanio-347.html
http://www.cozabuty.pl/product-pol-8266-Torebka-Toscanio-1091.html


Te oraz wiele więcej torebek wizytowych, biznesowych oraz codziennych znajdziesz tutaj
Zapraszamy :)

źródło: www.jakkupowac.pl
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz