24 września 2013

Nowe Botki Tamaris
Zaczniemy od przepięknych butów wykonanych w eleganckim stylu. Botki Tamaris 1-25046 – o nich mowa, są kwintesencją kobiecości. Pomarańczowa skóra naturalna, stylowe przeszycia i ozdobne tasiemki dodają botkom niezwykłego charakteru. Ciekawym rozwiązaniem jest wytłoczone logo producenta po zewnętrznej stronie obuwia.
Innym modelem, który wyszedł spod skrzydeł tego samego producenta są Botki Tamaris 25172. Charakterem nie odbiegają od botków zaprezentowanych wyżej ponieważ także zaprojektowano je na styl dość elegancki, adresowany do kobiet lubiących szyk i klasę. Nowością jest zastosowanie 2 różnych kolorów skóry. Dolna część cholewki jest koloru ciemno brązowego, a górna ma kolor bordowy – daje to niesamowity kontrast.
Projektanci Tamaris mają niezliczoną ilość pomysłów. Upust swojej kreatywności dali w przypadków kolejnych butów. Botki Tamaris 25042 posiadają kolor camelowy i bordowy, a wyjątkowość polega na tym, że podział dokonany został w pionie, a nie w poziomie! Efekt jest taki, że mniej więcej w połowie długości buta zmienia się barwa. Przy całej swej wyjątkowości botki są bardzo wygodne i ciepłe dzięki skórze naturalnej.
Na koniec Botki Tamaris 1-25020 dla kobiet lubiących się wyróżnić z tłumu. Początkowo wydają się wyglądać jak.. gumiaki i nie wiadomo czy producent się na nich nie wzorował ;-) Botki posiadają koturnę, a wysokość obcasa wynosi 8,5 cm. Wnętrze wykonane jest z materiału włókienniczego, a cholewka ze skóry naturalnej. Nie mam większych zastrzeżeń do komfortu poruszania się. Dodatkowym atutem jest zamek błyskawiczny po wewnętrznej stronie buta – nie będziesz miała problemów z wkładaniem tych botków.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz