09 sierpnia 2013

Sztyblety i botki dla odważnych

Dzisiaj skupimy się na bardzo ciekawych i niewątpliwie wyróżniających się butach. Chodzi oczywiście o Sztyblety Solo Femme. Do tego zaprezentujemy również botki tego samego producenta. Kolekcja tylko dla odważnych ;-)

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5184-Sztyblety-Solo-Femme-52033.html

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5211-Sztyblety-Solo-Femme-52033.html

Sztyblety Solo Femme 52033 to buty nietypowe. Przypomnę, że sztyblety pierwotnie używane były w jeździectwie. Czasy jednak szybko się zmieniają, moda ewoluuje. Teraz nikogo nie dziwi taki rodzaj butów używany na co dzień. Wykonane są ze skóry naturalne, a dodatkowa warstwa skóry lakierowanej ma je jeszcze bardziej wyróżniać. Jest ona jednak umieszczona miejscowo, a nie na całej powierzchni. Dla wygody producent umieścił zamek błyskawiczny po wewnętrznej stronie butów, pozwala to na szybkie wkładanie i wyciąganie stopy. Obcas jest szeroki i ma zaledwie 4 cm wysokości.
Dostępny jest także model tych sztybletów w całości wykonany ze skóry naturalnej (bez dodatkowej warstwy lakierowanej).

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5181-Botki-Solo-Femme-43618.html

Wspaniałe, wyjątkowe, pomysłowe i niepowtarzalne botki solo femme 43618. Naprawdę nie mogę użyć innych słów. Te botki są cudowne! Wykonane ze skóry naturalnej – nubukowej i lakierowanej. Tylko dolna ich część posiada połysk. Buty dostępne są w kolorze brązowym i czarnym. Zamiast sznurowadła producent wstawił tasiemkę, jako element ozdobny. Daje niesamowity efekt! Dla komfortowego wkładania wbudowany został zamek błyskawiczny po wewnętrznej stronie buta. Słupkowy obcas o wysokości 7 cm wykonano z tworzywa sztucznego. Buty są stabilne, a całość wygląda super.

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5179-Botki-Solo-Femme-11410.html

Inne przeznaczenie mają botki solo femme 11410. Wykonane ze skóry naturalnej – nubukowej przeznaczone są do użytku codziennego. Czarny kolor cholewki przeszywanej białymi nićmi w połączeniu z jasną podeszwą bardzo ładnie kontrastują. Obcas słupkowy mimo, że ma aż 10 cm wysokości jest bardzo stabilny dzięki czemu w butach chodzi się bardzo przyjemnie. Producent nie oszczędza na jakości materiałów dzięki czemu buty utrzymują idealną ciepłotę, stopa nie marznie ale też nie przegrzewa się. Te sznurowane botki idealnie pasują do jeansów!

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5178-Botki-Solo-Femme-11403.html

Ostatni model, który dziś zaprezentujemy to botki solo femme 11403. Buty wykonane zostały ze skóry naturalnej ocieplanej, dzięki czemu są naprawdę bardzo ciepłe. Idealnie nadają się na mroźne zimy nawet dla tych, którym stopy marzną na potęgę. Dostępne są 3 barwy – camel, czarna i ruda (prezentowana). Bardzo eleganckie i kobiece.
Jest w czym wybierać

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz