15 sierpnia 2013

Botki na przykładzie firmy But-S

W tym artykule zaprezentujemy botki But-S. Niektóre z nich już teraz są absolutnym hitem inne mniej popularne, ale wszystkie niepowtarzalne i wyjątkowo piękne.

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5226-Botki-But-S-R345-.html

Zaczynamy od wspomnianego hitu. Są nim botki But-S R345. Wystający, regulowany (można go podciągać) koc obuwniczy jest elementem, który najbardziej wyróżnia te buty z pozostałych. Dzięki temu botki są niezwykłe i inne od pozostałych. Obcas posiada 8 cm i umiejscowiony jest na stabilnej koturnie.  Botki posiadają tez sznurowadło, które można nakryć kocem, gdyby któraś z was chciała

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5136-Botki-But-S-R313.html

Podobnym typem obuwia są botki But-S R313 choć mają zdecydowanie krótszą cholewkę. Buty modne i bardzo ciepłe, dzięki wykończeniu ze skóry naturalnej oraz kocowi obuwniczemu w środku. Śmiało można w nich poruszać się jesienią, ale także w zimę ponieważ posiadają bardzo stabilne koturny. Oprócz koloru beżowego (prezentowany na obrazku) But-S udostępnia także brązowy oraz czarny.

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5187-Botki-But-S-R342-.html

Botki But-S R342 to kolejny model, który będzie bardzo modny w tym sezonie. Wszystko przez koc obuwniczy, który umieszczony został także na zewnątrz buta. Całość wykonana z wysokogatunkowej skóry naturalnej umieszczona została na 5 cm obcasie. Buty wykonane w stylu… starych gumowców naszych babć. Kto by pomyślał, że będą teraz „na czasie” ;-)

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5148-Botki-But-S-R317.html

Botki But-S R317 wyglądają nieco inaczej od bliźniaczych modeli. W odróżnieniu od modelu R313 obcas jest słupkowy i nie został umieszczony na koturnie. Wyglądem przypominają buty trekkingowe, tyle że umieszczone na 7 cm obcasie. Bardzo ciekawy efekt dają czerwone przeszycia w połączeniu z czarno-czerwonymi sznurówkami.  Buty bardzo ciepłe, idealne do spodni.

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5166-Botki-But-S-R336.html

Podobny styl do prezentowanych powyżej, posiadają botki But-S R336. Bardzo ciepłe, wygodne i stabilne. Bez wątpienia idealne do codziennego użytku. Można w nich wyruszyć na spacer, ale także pójść do pracy. Słupkowy obcas ma 8 cm, ale zupełnie nie przeszkadza w wygodnym użytkowaniu.

http://www.cozabuty.pl/product-pol-5134-Botki-But-S-N769.html

I na koniec botki But-S N768, które zachowane są w eleganckim stylu. Piękna skóra naturalna wraz z jasnym obcasem dodają niesamowitej klasy. Doskonałe dla kobiet na wysokich stanowiskach, które chcą podkreślić swój szyk. Oczywiście każda z nas może je nosić, nie tylko kobiety biznesu ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz