26 czerwca 2013

Prezentacja, czyli odkrywamy sandały Nessi 24101


Dziś postaram się przedstawić najnowszą propozycję sandałów od firmy Nessi. Model ten został wypuszczony na rynek stosunkowo niedawno i od razu zanotował bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Przyjrzymy się fenomenowi tych butów, a także postaramy znaleźć się ich ewentualne wady.
Sandały Nessi 24101 to niewątpliwie udany produkt. Inaczej nie byłby tak chętnie kupowany. To co mnie zaskoczyło, to przede wszystkim bardzo duży wybór kolorów – jest ich aż 8, także żadna z nas nie będzie narzekać, że nie będą pasowały do ciuchów w szafie.
Producent ten przyzwyczaił nas do bardzo wysokiej jakości wykonania i dbałości o detale. Nie inaczej jest tym razem. Buty wykonane są ze skóry naturalnej, dzięki czemu są bardzo wygodne. Wyjątkiem jest tutaj kolor czerwony ponieważ oprócz skóry naturalnej posiada skórę nubukową.
Podeszwa wykonana jest z materiałów sztucznych o bardzo wysokiej jakości. Jej wysokość to około 1 cm – buty są więc praktycznie płaskie. Jest to na pewno zaleta dla osób, które mają problemy z chodzeniem na wyższych obcasach z powodu bólu nóg.
Sandały nie posiadają dodatków w postaci kwiatów lub innych elementów na przodzie. Jednak same paski trzymające stopę, są wykonane w nowoczesnym designie – jest to połączenie stylu sportowego, z delikatną nutą stylu klasycznego dzięki skórzanemu wykończeniu.
Producent zadbał także o komfort wkładania butów. Na tylnej ścianie umieszczony został zamek błyskawiczny, który ułatwia zakładanie obuwia. Spotkałam się jednak z głosami, że zamek jest brzydki i psuje całą kompozycję i klimat tych sandałów. Hm… szczerze powiedziawszy faktycznie nie wygląda imponująco, ale też nie jest straszakiem także jak dla mnie, może sobie tam pozostać ;-)
Jak widać wad się za bardzo nie doszukaliśmy, natomiast zalet całkiem sporo. Dodając do tego przystępną cenę tych sandałów radzę zastanowić się, czy nie są najlepszym wyborem dla Ciebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz