05 czerwca 2013

Lato Lato… w klapkach chodzi.

Prawdziwa miłośniczka butów (czyli większość z nas) nie może przejść obojętnie obok tego, co modne i „na czasie”. Jakby nie patrzeć, idzie lato. W sandały się już zaopatrzyłam więc rozpoczynam polowanie na klapki. Dziś przybliżę wam 3 modele firmy But-S, które wpadły mi w oko:
 
Numer jeden, czyli klapki But-S L708
Nie ukrywam, że to mój faworyt. Te buty wręcz mnie olśniły. Połączenie prostoty z nowoczesnością, delikatne ozdoby i imitacja kwiatu. Dodatkowo skóra naturalna zapewniająca komfortowe użytkowanie. Warto zwrócić uwagę na 9 cm obcas, który może niektórym przeszkadzać – dla mnie nie stanowi on jednak problemu. Fantastyczne buty dostępne w kolorze niebieskim oraz brązowo-rudym!


Teraz propozycja butów o bardzo stonowanym, wręcz skromnym stylu. Na próżno w nich szukać upiększeń i błyskotek. Klasyczna kremowa skóra i… to w zasadzie wszystko. Jednak właśnie w tej prostocie drzemie ich piękno. Klapki But-S L709 wykonane są ze skóry naturalnej, także komfort jak zwykle gwarantowany.


Ostatnia dzisiejsza propozycja to klapki But-S L720. Zwróciły moją uwagę swoim awangardowym stylem. Połączenie trzech kolorów, granatowego, białego i czerwonego daje dość niespotykany efekt. Do tego 10 cm obcas, robi wrażenie! Całość wygląda jednak dość interesująco. Na pewno zainteresują się nimi Panie, lubiące wybijać się z tłumu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz